Komisje

powrót Wydarzenie

2020-10-07 | Kancelaria GESSEL, Warszawa, ul. Sienna 39

Otwarte Spotkanie ICC Polska: „Zmiany, zmiany, zmiany…”

ICC Polska wraz z kancelarią GESSEL zapraszają do udziału w Otwartym Spotkaniu, którego tematem przewodnim będą zmiany w regulaminach LCIA, ICC, ICDR.

Spotkanie odbędzie się 7 października o godzinie 17:00 w siedzibie kancelarii GESSEL (Warszawa, ul. Sienna 39) oraz w formie transmisji on-line poprzez platformę Microsoft Teams.

Na spotkanie zapraszamy zarówno członków Komisji Arbitrażowej ICC Polska, jak również wszystkie inne osoby zainteresowane problematyką arbitrażu.

W trakcie spotkania, w nieformalnej atmosferze, odbędą się dwie dyskusje panelowe, podczas których uczestnicy poruszą następujące tematy:

1. Jakie zmiany w regulaminach proponują międzynarodowe instytucje arbitrażowe (LCIA, ICC, ICDR)?”

2. „Jakie zmiany w regulaminach proponują krajowe instytucje arbitrażowe?”

Po spotkaniu zapraszamy na lampkę wina.

RSVP prosimy wysyłać na adres zaproszenia@gessel.pl z informacją o sposobie uczestnictwa w spotkaniu.

W informacji zwrotnej powiadomimy Państwa o formie udziału w spotkaniu i ewentualnie prześlemy link do udziału online.

 

Informacje dotyczące bezpieczeństwa

Z powodu obostrzeń związanych z epidemią, w Kancelarii GESSEL przewidziana jest bardzo ograniczona liczba miejsc. O możliwości udziału decyduje kolejność zgłoszeń.

Kancelaria zapewnia gościom środki ochrony osobistej: maseczki jednorazowe, płyn odkażający oraz ustawienie krzeseł na sali w odpowiednich odstępach.

 

© ICC Poland (Polish National Committee of the International Chamber of Commerce) | Copyright - 2016 All Rights Reserved